fbpx

Міграційні послуги для іноземців в Україні

Звернувшись до нас з юридичних питань, ви отримаєте професійну підтримку від кращих юристів і адвокатів в області імміграції.

Не обмежуй себе!

Отримайте безкоштовну консультацію фахівця


Послуги нашої юридичної компанії

Оформлення тимчасової посвідки на проживання

Це документ, що засвідчує особу іноземця або особи без громадянства, і підтверджує законні підстави для тимчасового проживання в Україні.

Детальніше про послугу

Оформлення посвідки на постійне проживання

Це документ, що засвідчує особу іноземця або особи без громадянства та дає право на постійне проживання в Україні.

Детальніше про послугу

Оформлення громадянства України для іноземців

Станьте громадянином безпечної європейської країни, в якій високий рівень освіти і свобода віросповідання.

Детальніше про послугу

Додаткові послуги, які ми можемо Вам надати

Підтвердження громадянства неповнолітньої дитини

При народженні батьки повинні зареєструвати факт народження в державних органах та отримати свідоцтво про народження. Якщо один з батьків іноземець, необхідно підтверджувати дитині громадянство України. І ми можемо Вам з цим допомогти.

Супровід розлучення через суд

У тих випадках, коли чоловік і дружина не бачать спільного майбутнього разом, і хочуть розірвати їх спільний шлюб, існують деталі, на які необхідно звернути увагу в разі розірвання шлюбу. У випадках, при яких немає варіантів на примирення сім’ї, ми можемо Вам допомогти з цим питанням.

Супровід шлюбу

Іноземець на території України має право укласти шлюб. Для цього він повинен знаходитися на території України на законних правах. При укладанні шлюбу, є безліч деталей, на які необхідно звернути увагу, і наша юридична компанія може Вам з цим допомогти.

Реєстрація представництва іноземної компанії в Україні

Іноземні компанії мають право відкрити представництво своєї компанії на території України, але вони підлягають обов’язковій акредитації. Цей трудомісткий процес реєстрації, краще довірити нашій компанії.

Отримання ідентифікаційного податкового номера

Без ідентифікаційного номера іноземний громадянин не може займатися комерційною діяльністю, влаштуватися на роботу, відкрити рахунок в банку, купити квартиру, вступити в спадок та інше. Наша компанія може допомогти його отримати.

Реєстрація дитини в органах РАГСу

Законодавством встановлено обов’язкову реєстрацію народження дитини в державних органах. У зв’язку з народженням дитини, у певних осіб виникають юридичні права і обов’язки. І наша юридична компанія може Вам в цьому допомогти.

Реєстрація компанії на території України

При реєстрації компанії виникає безліч питань, величезна кількість деталей, на які необхідно звернути увагу. Наша юридична компанія допоможе Вам в реєстрації підприємства на території України.

Оформлення дозволу на працевлаштування

У випадках, коли компанія на території України хоче найняти на роботу іноземного громадянина, необхідно отримати дозвіл на працевлаштування в компанії цього іноземцю. Наша юридична компанія може допомогти його отримати.


Чому варто звертатися саме в юридичну компанію Licit

Ми займаємося супроводом іноземців при отриманні дозволу на проживання, громадянства в Україні. Звернувшись до нас, вам не потрібно знати про закони, порядки і інструкції, які регулюють питання отримання документів в Україні рівно нічого. «Ви хочете отримати цей документ? Ми знаємо як це зробити! »

Великі можливості приходять до всіх, але багато хто навіть не знає, що зустрілися з ними

Вільям Чаннінг Еллері

Ми знаємо, з якими труднощами стикається іноземець

При создании нашей компании мы учитывали обстоятельства, с которыми может столкнуться наш клиент. И работаем так, чтобы пребывание в Украине не вызвало и нашего клиента неудобства.

Документы — это очень важная составляющая для вашего развития в Украине. Без необходимых документов сложно реализовать свои возможности.

Мы работаем на результат, нам важно, чтобы клиент остался доволен нашими услугами и смог развиваться в Украине. Юристы нашей компании отслеживают изменения в законодательстве и тщательно продумывают новые решения вопросов. Придя к нам в компанию, вы можете смело довериться и возложить свои проблемы на нас, а мы с радостью поможем их решить в максимально краткие сроки, предусмотренные законодательством Украины.


Fill out the form below to get expert consultation

Дізнайтеся про всі можливості і етапи при отриманні юридичних послуг в Україні

Звертаючись до нас за юридичною допомогою, ви можете розраховувати на отримання професійного сприяння від кращих юристів і досвідчених адвокатів.

Познайомившись на практиці з нашою компанією, нашими співробітниками і керівництвом, сотні клієнтів уже переконалися в якості і оперативності наших юридичних послуг.

Якщо у вас виникли питання, залиште свої контактні дані і ми з вами зв’яжемося.